קוראים וקוראות יקרים

מחויבת להמשכיות הרלוונטיות של הארגון

ארגון עובדי המים התחדש לאחרונה במנכ"לית אישה. אני שמחה על היבחרי לתפקיד מרתק זה. שמי יונית פרטוק, עם משפחה יקרה ואהובה, בעלת תואר שני במנהל עסקים, חברת קיבוץ גלאון. במשך 16 השנים האחרונות מילאתי תפקידים בכירים בקיבוצים: ריכוז משק, ניהול עסקים ונדל"ן וניהול כספים, כאשר בשנים אלה באופן טבעי עסקתי בנושאי מים, קרקעות, תכנון ותכניות ועוד נושאים קלאסיים בניהול קיבוץ.
ארגון עובדי המים שומר במשך שנים רבות מאד על מקומו כמשרד מקצועי הנותן שירות איכותי בתחומי המים השונים, עם דגש בתחומים נוגעים להתיישבות העובדת ולחקלאות, אך לא רק. את הארגון הכרתי מאז ילדותי, שכן אבי היה שנים רבות איש המים של גלאון והתרוצצות אחרי הפעלת משאבות, ביצוע קווי מים, הקמת מאגר ועוד - היו רקע לאורך חיי ועל כן התחום חביב עלי כל השנים.
חודש אפריל היה החודש הראשון שלי בתפקיד וכבר ברור לי שעובדי הארגון מסורים, מקצועיים ויודעים לתת שירות מצוין. אני מתרשמת מהלקוחות הרבים שחוזרים לארגון כל אימת שצריכים עבודה בתחום שהארגון נותן מענה ופתרונות.
אין ספק שהחבטות הרבות שספגה ועוד סופגת, לצערי, החקלאות בארץ, מאלצות את החקלאים וגם את ארגון עובדי המים לחדש עצמו ולהיות רלוונטי בתחומים נוספים - זוהי אחת ממשימותיי העיקריות.
ארגון עובדי המים מעורב ומשפיע לאורך השנים בהחלטות ובתקנות בתחומי המים הקשורים לחקלאות ולהתיישבות ואני מחויבת להמשכיות הרלוונטיות של הארגון בנושאים חשובים אלה.
אני מאמינה בשילוב כוחות ושיתופי פעולה, עם הגורמים השונים הקשורים לעולם התוכן של ארגון עובדי המים ואפעל להעמיקם לטובת הבעלים, הלקוחות והעובדים.
מאחלת לכם קריאה מרתקת וכמובן - כולנו כאן לשירותכם!


בברכה,
יונית פרטוק

לשאלות ופרטים נוספים

נא מלאו את פרטיכם ונציגינו ייצרו עמכם קשר בהקדם