חדש בארגון עובדי המים

קוראים וקוראות יקרים

ארגון עובדי המים הקים מחדש את מדור השקיה, שהיה קיים בעבר בארגון. קיבלנו פניות רבות מלקוחות של הארגון על הצורך שלהם במענה וייעוץ בתחום ההשקיה בחקלאות. בראש המדור עומד עדו גולדסמן, בעל רקע עשיר בתחום, שכעת עומד לרשותכם וייתן מענה מקצועי ואובייקטיבי לתחומים הרבים שנמצאים תחת המדור:

  • ייעוץ אובייקטיבי בתחום ההשקיה, הטפטוף, ההמטרה והקוונועים.
  • בדיקת תכנון הידראולי.
  • פיקוח על פרויקטים בתחום ההשקיה.
  • ייעוץ וליווי בתהליך קבלת ההחלטות אל מול החברות המסחריות.
  • ייעוץ בבחירת מגופים, סינון ומדי מים.
  • תכנון נכון של מפרטי מים.

כל נושא בתחום המדור שתרגישו שאתם צריכים בו סיוע - עדו לרשותכם!


זכאות של יישובים על פי הסכם המים - התאחדות חקלאי ישראל שלחה מכתבי תזכורת על כך שנשארו עדיין כ-178 מ' ₪ עבור היישובים הזכאים על פי הסכם המים. יישוב זכאי שלא ישתמש בכסף בהתאם להנחיות, יאבד את זכאותו. חשוב לדעת שסכום הזכאות יכול להשתנות ועל כן החשיבות במימוש הזכאות מוקדם ככל האפשר. הסכם המים מגדיר את השימושים האפשריים והם רבים, ביניהם לא רק שימוש בחקלאות, אלא גם שיקום קווי מים בתוך מחנה. אל תפספסו את המתנה יקרת הערך הזו - פנו אלינו עוד היום לבדיקת זכאות ולקבלת ייעוץ ותכנון, כולל הגשה למשרד החקלאות.
בראשית ספטמבר ערכנו כנס עם תנועת המושבים, בנושא היערכות לניהול משק המים המושבי בשנים 2019-2021. הכנס התקיים במלון "רמדה" בנתניה והשתתפו בו עשרות רבות של חקלאים, חברי מושבים, חברי אגודות חקלאיות ואנשי מקצוע מתחום המים. בכנס הרצו אנשי מפתח בתחום. הכנס היה מרתק, חלקנו ידע, קידמנו שיתוף פעולה פורה לטובת לקוחותינו ואנחנו נמשיך לספק ידע ולסייע ללקוחותינו הרבים.
השתלמות בנושא פחת התקיימה בארגון לפני כשבוע. בהשתלמות חנכנו כיתת לימוד חדשה, שמטרתה לאפשר קיום השתלמויות, ימי עיון, ישיבות רבות- משתתפים ועוד.
עד סוף 2019 נקיים עוד מספר השתלמויות ולקראת 2020 נציג תכנית שנתית של השתלמויות יומיות וקורסים של מספר מפגשים, על מנת שתוכלו לתכנן ולהיערך מבעוד מועד לפי תחומי העניין. אתם מוזמנים לעקוב אחר התכנית באתר האינטרנט שלנו במגזין "מים והשקיה".
מאחלת לכם קריאה מרתקת וכמובן - כולנו כאן לשירותכם!
בפרוש שנה חדשה אני רוצה לאחל לקוראינו שנה טובה.

בברכה,
יונית פרטוק
מנכ"לית ארגון עובדי המים

 

לשאלות ופרטים נוספים

נא מלאו את פרטיכם ונציגינו ייצרו עמכם קשר בהקדם