קשובים לצורכיכם

ארגון עובדי המים קשוב לצרכי הלקוחות ומציע עוד ועוד שירותים לסל מוצריו:

 

בקיץ הוצאנו ללקוחות מכתב על החובה לבצע סקר תברואי בהתאם לתקנות משרד הבריאות. לקוחות רבים פנו אלינו לביצוע הסקר ואני קוראת לכם לפנות אלינו בעניין ולקבל שירות איכותי שעונה על הדרישות.
בעונה זאת מתפנים אנשי המים לבצע בדיקות מאגרים. מעבר לחובה לבצע זאת, ידועים מקרים רבים של הזנחה שבעקבותיה נגרם למאגרים נזק אדיר שמצריך שיקום בעלויות גבוהות וכן של אובדן מים יקרים - נזקים שאפשר היה למנוע על ידי זיהוי הבעיות בסקר, כפי שאנו מבצעים - נשמח לתת לכם שירות בתחום.
הפגישות של אנשי ארגון עובדי המים בשטח עם הלקוחות מעלות סוגיות רבות ואנו מאתגרים את עצמנו לתת שירות בכל תחום הקשור למים - אל תהססו - פנו אלינו ואני מבטיחה לתת מענה גם בתחומים שעד היום לא הייתה לכם כתובת.
הצורך בהכשרות איכותיות עולה גם הוא חזק מאוד מהפגישות ואנחנו מוציאים לדרך ימי עיון וקורסים חדשים מעניינים ביותר - עיקבו אחרי הפרסומים כדי לא לפספס!
אני שמחה על שיתוף פעולה שלנו עם ארגון עובדי הפלחה בתחומים המשיקים לשני הארגונים – החל מלפני חודש, באתר של ארגון עובדי הפלחה תמצאו תחת לשונית "ניר ותלם אונליין", פרסום מאמרים וחומרים מקצועיים בתחום המים וההשקיה מדי שבוע.
כמובן שבאתר מים והשקיה" www.iwwaportal.co.il תוכלו להמשיך למצוא תוכן איכותי וכתבות מקצועיות בתחום המים, השפכים והסביבה, כולל ארכיון של שנים קודמות.
מאחלת לכם קריאה מרתקת וכמובן - כולנו כאן לשירותכם!

יונית פרטוק
מנכ"לית ארגון עובדי המים

 

 

לשאלות ופרטים נוספים

נא מלאו את פרטיכם ונציגינו ייצרו עמכם קשר בהקדם