חדש בתחום המים :Ultraf - מוצר חדש וייחודי היחיד שמשלב מד מים אולטראסוני ומגוף בקרה

חברת' רפאל תעשיות מגופים' משיקה את Ultraf Pro - הידרומטר דיגיטלי המשלב מד מים אולטראסוני ומגוף בקרה.

חברת 'רפאל תעשיות מגופים' גאה להשיק את Ultraf-pro מוצר מהפכני, ראשון מסוגו בעולם, המהווה קפיצת דרך משמעותית בתחום המדידה וההגפה ההידראולית, ומשלב בתוכו ידע הידראולי מעמיק, עם פתרונות חכמים בתחום האלקטרוניקה, החישה והתקשורת.
Ultraf Pro - הידרומטר אולטראסוני דיגיטלי, מהווה פריצת דרך בתחום המים, ויכול לשמש למגוון מטרות ושימושים, כגון: מערכת השקיה מתקדמת, שמירת לחץ, מקטין לחץ, פתיחה וסגירת מים מקומית ומרחוק, כל זאת בתוספת מדידת מים אולטראסונית מדויקת. למערכת אפליקציה ידידותית בטלפון הנייד תוך שימוש בתקשורת אלחוטית מסוג Bluetooth (מערכת הפעלה של Android או Appel ע"פ דרישה).
באמצעות האפליקציה אנו מאפשרים ללקוחות קצה לבצע הגדרות ליחידה, בין היתר, שינוי הגדרות מדידה (למשל: מעבר ממדידה של m³/h ל- ,Gallons ועוד).
בנוסף, המערכת מאפשרת לקבוע את רזולוציית המדידה והיציאות החשמליות של המוצר (רזולוציית מגע יבש, שינוי היציאה החשמלית מ-100 ליטר ל-1 קוב).
Ultraf Pro הינו מוצר ייחודי, המבוסס על סדרת מגופי הדיאפרגמה ההידראוליים מדגם RAF המיוצרים בחברת 'רפאל תעשיות מגופים', מזה 25 שנים תחת פטנט רשום, ומשמשים בתחום כיבוי האש, הולכת מים עירונית והשקיה.
המוצר משולב עם מד מים אולטראסוני, מופעל סוללה למשך כ10- שנים, ללא חלקים נעים, ללא אובדן הדיוק לאורך זמן, ללא חלקים נעים הנשחקים או מתכלים, ללא הצורך בתחזוקה ופירוק וללא צנרת ישרה, שבדרך כלל נדרשת במדידת מים קונבנציונאלית, לפני ואחרי המודד.
המוצר נועד להתקנה בשטח, בעל רמת עמידות גבוהה במיוחד (על-פי הגדרות תקן (IP68 וברמת דיוק מדידה כפי שמתבקש על-פי התקנים האירופאים ISO4064.
סדרת המוצרים החדשה זמינה למכירה מקוטר ''3 ועד ''8 (כולל) ובקרוב יתווסף Ultraf בקוטר ''2.
כאמור, למוצר שימושים רבים בתחום ההגפה ההידראולית בתוספת מדידת מים מדויקת היכול לשמש, בין היתר, כמוצר נלווה למערכות השקיה בניהול באמצעות אפליקציית השקיה מתקדמת, המותקנת בטלפון נייד.

ההחזר על ההשקעה קצר במיוחד -

לקוחות רבים שרכשו את המוצר מעידים כי החזר ההשקעה קצר משמעותית, לאור העובדה כי היחידה משלבת ברז הידראולי עם מדידת מים מדויקת, המאפשרת לחקלאי להקטין את ראש המערכת לכדי מחצית מכפי שהיה נהוג עד כה.
בנוסף, ההשקיה המתבצעת בגידולים השונים ומדידת המים המדויקת מאפשרת חסכון במים ובמצטבר חסכון כספי משמעותי ללקוח.
מקובל וידוע בעולם המדידה כי מדי מים מאבדים את דיוקם במשך הזמן, ולכן מקובל פעם בכמה שנים להחליף את מד המים במד מים חדש (ע"פ דרישות התקן המקובלות פעם בשנתיים). מאחר וב- Ultraf Pro אין חלקים נעים ניתן לעשות במוצר שימוש במשך שנים רבות (ע"פ המקובל כ- 6 עד 7 שנים).
הלקוח נהנה ממוצר מתוחכם, מדויק, ללא צורך בתחזוקה שוטפת ומבלי שייפגם למשך שנים רבות, ובכך לחסוך כסף לתחזוקה ושירות. בנוסף, החברה משיקה את - APOLLO אוגר נתונים סלולרי מתקדם בעל צריכת אנרגיה נמוכה במיוחד ורמת אטימות מרבית, (IP68) המאפשר מדידה וניתור מרחוק של מגוון משתנים, כגון: מדי מים, צנרת ראשית, ניתור לחץ בקו מים, זיהוי הלמי מים, פתיחה וסגירה מרחוק של מגופים, התראות ועוד מגוון רב של פתרונות.
מערכת APOLLO מאפשרת אגירה של מעל 40,000 נתונים מחיישנים שונים המחוברים אל תשתית וצנרת, תוך שימוש במקור אנרגיה) סוללת ליתיום ל- 10 שנים ויותר (ארוך טווח, כך שהלקוח יוכל לקבל נתונים היסטוריים שנאגרו למשך תקופה ארוכה גם במידה ולא התבצעה תקשורת עם השרת.
המערכת משדרת, עפ"י לוחות זמנים שמוגדרים ע"י הלקוח) ניתן לשינוי) , נתונים אל מערכת מידע מרכזית באינטרנט ואף להוציא התראות למגוון יעדים. הלקוח יוכל לגשת אל הנתונים, תוך שימוש בממשק גרפי ונוח לתפעול, לנתח את התוצאות ולקבוע בהמשך איזה ציוד, אם נדרש, בכדי לשפר את מערכת התשתית העירונית והכפרית לרווחת התושב.
כיום ניתן לקבל את מערכת APOLLO בכמה גרסאות ,מהגרסה הפשוטה ביותר של מספר מצומצם של כניסות דיגיטאליות ואנלוגיות ועד גרסאות מתקדמות של יחידת קצה בעלת מספר רחב של כניסות אנלוגיות, דיגיטאליות ואף כניסות לחץ קו (ללא שימוש בחיישני לחץ ואנרגיה נוספים).

לפרטים נוספים:
דוא"ל: gaharon@talis-group.com | מרכזיה: 04-6263555 | מחלקת מכירות: 04-6261477
ליאור מור - מנהל מוצר פתרונות חכמים | דוא"ל: lmor@talis-group.com | נייד: 054-6747415
אתר: www.raphael-valves.com