Ultraf-Pro מוצר חדש וייחודי מבית 'רפאל תעשיות מגופים', היחיד שמשלב מד מים אולטראסוני ומגוף בקרה ומומלץ על-ידי מאות לקוחות מרוצים

Ultraf-pro מוצר מהפכני, ראשון מסוגו בעולם, המהווה קפיצת דרך משמעותית בתחום המדידה וההגפה ההידראולית, ומשלב בתוכו ידע הידראולי מעמיק, עם פתרונות חכמים בתחום האלקטרוניקה, החישה והתקשורת.

Ultraf-pro הינו בקר השקיה בטכנולוגיה מתקדמת, המהווה פריצת דרך בתחום המים, ויכול לשמש למגוון מטרות ושימושים, כגון: מערכת השקיה מתקדמת, בקר לחצים, שמירת לחץ, מקטין לחץ, ברז הידראולי, פתיחה וסגירת מים מקומית ומרחוק, בתוספת מדידת מים אולטראסונית מדויקת.
למערכת תמיכה בשתי מערכות ההפעלה המובילות, Apple ו- Android אותן ניתן להוריד לטלפון הנייד ללא תשלום.
באמצעות האפליקציה אנו מאפשרים ללקוחות קצה לבצע הגדרות ליחידה, בין היתר, שינוי הגדרות מדידה והגדרות יציאה אנלוגית 4-20 מיליאמפר, וכדומה.
כאמור, המוצר משולב עם מד מים אולטראסוני המופעל סוללה למשך כ- 10 שנים, ללא חלקים נעים הנשחקים, ללא הצורך בתחזוקה שוטפת ופירוק ודרישה לצנרת, שבדרך כלל נדרשת במדידת מים קונבנציונאלית, לפני ואחרי המודד. המוצר נועד להתקנה בשטח, בעל רמת עמידות גבוהה (IP68), וברמת דיוק מדידה הגבוהה ביותר על-פי התקנים האירופאים ISO4064.
סדרת המוצרים החדשה זמינה למכירה מקוטר "3 ועד "8 (כולל) ובקרוב יתווסף Ultraf-pro בקוטר ''2.
מקובל וידוע בעולם המדידה כי מדי מים מכאניים נוטים לרדת ברמת הדיוק עם חלוף השנים, ולכן פעם בתקופה (משתנה בהתאם לקוטר) יש לכייל אותם. מאחר וב- Ultraf-pro אין חלקים נעים, המוצר שומר על רמת הדיוק הגבוהה שלו למשך זמן רב וללא פגיעה באיכות המדידה.
הלקוח נהנה ממוצר חכם, מדויק, ללא צורך בתחזוקה שוטפת ומבלי שייפגם למשך שנים רבות, ובכך לחסוך כסף לתחזוקה ושירות.

ההחזר על ההשקעה קצר במיוחד

החזר ההשקעה של ה- Ultraf-pro קצר משמעותית, לאור העובדה כי היחידה משלבת ברז הידראולי עם מדידת מים מדויקת, המאפשרת לחקלאי להקטין את ראש המערכת לכדי מחצית מכפי שהיה נהוג עד כה.
בנוסף, ההשקיה המתבצעת בגידולים השונים ומדידת המים המדויקת מאפשרת חסכון במים ובמצטבר חסכון כספי משמעותי ללקוח.

האולטרף תופס תאוצה ומותקן בכל רחבי הארץ וגם בעולם, והפידבקים לא מפסיקים להגיע.

האולטרפים כבר סופקו לישראל, סין, אוסטרליה, ספרד, פרו, מקסיקו, ועוד מקומות רבים ברחבי העולם.
אחד מלקוחותינו בדרום אמריקה, אשר התקין מספר יחידות בכמה מכרות כפיילוט התחלתי, ציין כי הוא מאוד מרוצה מהמוצר, שמדידת המים וכל הפונקציות של המגוף עובדים באופן מדויק, ולאחרונה אף הגדיל והזמין מספר יחידות Ultraf-pro נוספות.
לקוח נוסף ממושב מולדת שרכש עשרות יחידות Ultraf-pro בגדלים 6'' ו8'' מאוד מאמין במוצר ומספר שבחודש אחד כבר רואים שיפור ניכר בצריכת המים, המהווה חסכון משמעותי בכסף, כך שההחזר על ההשקעה יהיה מאוד נמוך. בנוסף, ללקוח היה חשוב לציין את השירות המקצועי והאדיב שקיבל מחברת 'רפאל מגופים.'
חקלאים מקיבוץ חמדיה אשר רכשו אף הם יחידות Ultraf-pro, ציינו כי המוצר פועל ללא תקלות וכיום הם שוקלים להרחיב את כמות יחידות Ultraf-pro לשטחים נוספים.
בבית השיטה המערכות מחוברות למחשבי השקיה, המפעילות את הברז ההידראולי לצורך פתיחה וסגירה של המים. הלקוח מבקש לציין לטובה את יחידות ה- Ultraf-pro שרכש בקטרים של '' 6 ו- ''8. הלקוח מאוד מרוצה מהמוצר, ומעיד כי בבדיקות שערך אל מול מדי מים מחברות אחרות נמצא כי יש רמת דיוק גבוהה. ה-Ultraf-pro מחובר למחשב ההשקיה ולא התגלו תקלות מיוחדות. עוד מוסיף שהשירות והלווי מצוין ומאוד מקצועי ושזה יתרון מאוד גדול של חברת 'רפאל תעשיות מגופים'.

להזמנות ולפרטים נוספים נשמח לעמוד לרשותכם:
דוא"ל: gaharon@talis-group.com | מרכזיה: 04-6263555 | מחלקת מכירות: 04-6261477 | www.raphael-valves.com